ما یک تیم تحقیقاتی هستیم

درباره ما

ما شرکتی هستیم که خدمات فنی خبره ای را در زمینه امنیت سایبری ارائه می دهیم, این فقط کار ما نیست, بلکه اشتیاق تقریباً ۷ ساله ماست, در حال حاضر مورد اعتماد بسیاری از مشتریان قرار گرفته ایم که شامل شرکت های دولتی و سازمان ها, از جمله موارد مهم است.

0%
بازخورد مثبت
0
پروژه های انجام شده
0
دوره های طراحی شده
0
وبینارهای برگزار شده

تولد ما

تیم تحقیقاتی ما در ابتدای سال ۱۳۹۳ توسط یک متخصص امنیت IT با تجربه تاسیس شد. در نتیجه این تیم یک هسته مدیریتی دارد که فقط متشکل از افراد فنی حوزه امنیت سایبری است, و کیفیت خدمات ارائه شده توسط ما ناشی از حضور طولانی مدت ما در صنعت امنیت سایبری است, راه اندازی این تیم برای ما فقط به منظور پایه گزاری یک تجارت برای ما نیست ، بلکه اشتیاق ما نیز است که اوقات فراغت خود را نیز صرف آن می کنیم. ما شخصاً در پروژه ها شرکت می کنیم و یا بر آن نظارت می کنیم تا کیفیت در بالاترین کارکرد خود قرار گیرد.

اصل اساسی ما صادق بودن با مشتری است بنابر این ما فقط بر ارائه خدماتی تمرکز می کنیم که تجربه زیادی در آنها داریم و می توانیم مطمئن باشیم که کار نهایی دریافت شده برای مشتری مطابق با نیازهای او خواهد بود. به همین دلیل حتی وجود این شرکت برای مدت زمان کوتاهی مورد اعتماد بسیاری از شرکت ها و سازمان های شناخته شده مانند موسسات مالی بین المللی ، فناوری اطلاعات ، تجارت الکترونیکی ، زیرساخت های مهم و نهادهای دولتی قرار گرفته است.

برخی از اعضای تیم تحقیقاتی

افشین فخیم

بنیانگذار تیم و مدیرعامل شرکت

وی با سابقه تحقیقاتی 7 ساله خود توانسته تا در شاخه های تخصصی امنیت تهاجمی از جمله تست نفوذ و تیم قرمز و امنیت سیستم های کنترل صنعتی فعالیت کند و هم اکنون مدیریت این قبیل عملیات ها را نیز بر عهده دارد.

ایلیا کشتکار

مدیر تیم تست نفوذ

وی بصورت مداوم در یک بازه زمانی پنج ساله با گذراندن دوره های خصوصی تیم unk9vvn توانست به یک محقق در زمینه تست نفوذ تبدیل شود و امروزه با شرکت در مسابقات CTF از جایگاه خوبی برخوردار شود.

زهرا طایفی

مدیر تیم بازبینی امنیتی

وی بصورت متمرکز کار تحقیقاتی بر روی توسعه محصولات رهگیری و شناسایی موارد مشکوک را انجام داده و استراتژی های تدافعی و پیاده سازی روند های استقرار مراکز کنترل امنیت را بر عهده دارد.

مجوزهای اخذ شده

فهرست