ما یک تیم تحقیقاتی هستیم

درباره ما

ما شرکتی هستیم که خدمات فنی خبره ای را در زمینه امنیت سایبری ارائه می دهیم, این فقط کار ما نیست, بلکه اشتیاق تقریباً ۷ ساله ماست, ما در حال حاضر مورد اعتماد بسیاری از مشتریان قرار گرفته ایم که شرکت های دولتی و سازمان ها, از جمله این موارد است.

0%
بازخورد مثبت
0
پروژه های انجام شده
0
دوره های طراحی شده
0
وبینارهای برگزار شده

تولد ما

تیم تحقیقاتی ما در ابتدای سال ۱۳۹۳ توسط یک متخصص امنیت IT با تجربه تاسیس شد. در نتیجه این تیم یک هسته مدیریتی دارد که متشکل از افراد فنی حوزه امنیت سایبری است, کیفیت خدمات ارائه شده توسط ما ناشی از حضور طولانی مدت در صنعت امنیت سایبری است, راه اندازی این تیم برای ما فقط به منظور پایه گذاری یک تجارت نیست، بلکه اشتیاق ما نیز میباشد که اوقات فراغت خود را نیز صرف آن می کنیم. ما در پروژه ها شرکت می کنیم و یا بر آن نظارت می کنیم تا کیفیت در بالاترین حد خود قرار گیرد.

اصل اساسی ما صادق بودن با مشتری است بنابراین ما فقط بر ارائه خدماتی تمرکز می کنیم که تجربه زیادی در آنها داریم و مطمئن هستیم که کار نهایی تحویل داده شده به مشتری مطابق با نیازهای او خواهد بود. به همین دلیل وجود این شرکت حتی برای مدت زمان کوتاه مورد اعتماد بسیاری از شرکت ها و سازمان های شناخته شده مانند موسسات مالی بین المللی ، فناوری اطلاعات ، تجارت الکترونیکی ، زیرساخت های مهم و نهادهای دولتی قرار گرفته است.

برخی از اعضای تیم تحقیقاتی

افشین فخیم

بنیانگذار تیم و مدیرعامل شرکت

وی با سابقه تحقیقاتی چندین ساله خود توانسته تا در شاخه های تخصصی امنیت تهاجمی از جمله تست نفوذ و تیم قرمز و امنیت سیستم های کنترل صنعتی فعالیت کند و هم اکنون مدیریت این قبیل عملیات ها را نیز بر عهده دارد.

ایلیا کشتکار

مدیر تیم تست نفوذ

وی در یک بازه زمانی پنج ساله با گذراندن دوره های خصوصی تیم unk9vvn توانست به یک محقق در زمینه تست نفوذ تبدیل شود و امروزه با شرکت در مسابقات CTF از جایگاه خوبی برخوردار است.

زهرا طایفی

مدیر تیم بازبینی امنیتی

وی متخصص در تمامی Scope های تست نفوذ بوده و مسئول توسعه محصولات تست نفوذ مبتنی بر هوش مصنوعی است، از دیگر فعالیت های وی میتوان به کشف آسیب پذیری در برنامه های جایزه در قبال باگ اشاره نمود.

مجوزهای اخذ شده

فهرست