1. خانه
 2. /
 3. دوره ها
 4. /
 5. امنیت تهاجمی
 6. /
 7. تست نفوذ
 8. /
 9. شبکه بی سیم

شبکه بی سیم

7,000,000 تومان

در این دوره تشریح کامل حملات رایج به شبکه های بی سیم را خواهیم داشت در کنار نحوه طراحی اکسپلویت و تکنیک های مهندسی اجتماعی برای شکستن روند احراز هویت شبکه در دستور کار خواهد بود, همچنین پرداختن به پروتکل های ارتباطی دیگر مانند SS7, ZigBee, Bluetooth و غیره هم از موارد شاخص این دوره خواهد بود.

مشاهده سرفصل های دوره

پاک کردن

 • مشاهده جزئیات
دسته بندی: تست نفوذ
 1. دانشجو متعهد می‌ شود که تمامی نیازمندی‌های مندرج در صفحه توضیحات دوره را دارا بوده و از پیش نیاز‌های این دوره کاملا آگاه است و آن‌ها را می‌پذیرد. همچنین سرفصل های دوره را مطالعه کرده و با آگاهی از آن‌ها اقدام به خرید دوره کرده است و پس از ثبت نام هیچ گونه حق اعتراضی نسبت به سرفصل ها و سایر منابع اطلاعاتی استفاده شده در دوره را نخواهد داشت.
 2. تمامی آموزش‌های فراهم شده در این دوره صرفا با اهداف علمی و آموزشی تهیه و تدوین شده‌اند، لذا دانشجو متعهد می شود که از این آموزش‌ها در راستای انجام اقدامات مجرمانه در فضای سایبری استفاده نکند و شرکت اکسین ایمن نیکراد هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده نادرست از این آموزش‌ها نخواهد داشت. همچنین دانشجو متعهد می‌شود که منابع و مطالب آموزشی دوره را به صورت عمومی انتشار ندهد.
 3. این دوره بر طبق استانداردهای جهانی تهیه شده است و در پایان دوره مدرکی صرفا مبنی بر تایید گذراندن این دوره به دانشجو اعطا خواهد شد. حداقل نمره قبولی آزمون اعطای مدرک بالای ۷۰ است. همچنین مدت زمان داده شده برای حل چالش های عملی تا پایان دوره است.
 4. مخاطبان این دوره کارشناسان امنیت سایبری و دانشجویان رشته کامپیوتر با گرایش رایانش امن و البته علاقه‌مندان به حوزه امنیت سایبری هستند. و این دوره طبق استانداردهای جهانی با هدف پیشرفت علمی مخاطبان تلاشگر و پیگیر تدوین شده است. امید است که بتواند در پیشرفت علمی کشور موثر بوده و نقشی ایفا کند.
 5. دوره آموزشی حاضر تفاوت های بسیاری با دوره های رایج دارد. برای مثال مدت زمان دوره به طور معمول بیش از دو ماه خواهد بود و به صورت دو جلسه در یک هفته برگزار خواهد شد. جلسات در روزهای یکشنبه و پنج شنبه از ساعت ۱۲ الی ۱۸ خواهد بود همچنین ساعت ۱۴ الی ۱۵ زمان استراحت بین جلسه است.
 6. دانشجو متعهد می شود که در زمان برگزاری جلسات آماده بوده و امکانات لازم برای شرکت در جلسه را فراهم نماید. مسئولیت هرگونه غیبت بر عهده خود دانشجو است. همچنین دانشجو حق اعتراض به مدرس انتخابی از طرف شرکت را نخواهد داشت.
 7. حداقل سن دانشجو برای شرکت در دوره ۱۸ سال تمام می باشد. به همین منظور بارگذاری تصویر کارت ملی در زمان ثبت نام الزامی است.
 8. هزینه دوره در زمان ثبت نام به صورت یک جا دریافت می‌گردد. ثبت نام دانشجو پس مطالعه و پذیرفتن شرایط دوره امکان پذیر است.
 9. در صورتی که دانشجو به هر دلیلی پس از آغاز دوره، انصراف دهد، هیچ گونه مبلغی به وی عودت داده نخواهد شد. اما در صورت انصراف پیش از آغاز دوره با کسر ۲۰ درصد از مبلغ دوره، ما بقی هزینه دوره به دانشجو عودت داده می شود. انصراف از دوره صرفا از طریق یک ایمیل رسمی به آدرس [email protected] امکان پذیر بوده و هیچ گونه انصراف لفظی، یا تلفنی مورد پذیریش نیست.
 10. در موارد استثنا با تصمیم جمع، امکان تعطیلی و برگزار نشدن جلسات به مدت یک هفته وجود دارد. بدیهی است که در این موارد تصمیم جمع دانشجویان مد نظر است.

آزمایشگاه اختصاصی

اعطای مدرک معتبر

۳۶۰ ساعت آموزش

جزئیات دوره

محصولات مرتبط

فهرست