1. خانه
 2. /
 3. دوره ها
 4. /
 5. امنیت تهاجمی
 6. /
 7. تست نفوذ وب

تست نفوذ وب

۱۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان/۰.۰۱۴۵۴۸۱۱

در این دوره، ما تمام آسیب پذیری های مربوط به برنامه های وب و خدمات وب اختصاصی را بررسی خواهیم کرد. این آسیب پذیری ها به‌صورت جعبه سیاه و جعبه سفید بررسی خواهند شد. در حالت Black Box می توان از تکنیک های خاص Web Fuzzing و Web Crawling بهره برد. فرآیند آماده‌سازی محیط های آزمایشگاهی برای تشخیص آسیب پذیری ها به‌صورت White Box هم خواهد بود که می تواند منجر به ظهور آسیب پذیری های سطح بحرانی و زنجیره حملات Remote Code Execution شود.

مشاهده کامل سرفصل ها

دوره در حال حاضر فعال نیست

دسته بندی: امنیت تهاجمی
 1. دانشجو متعهد میشود که تمامی نیازمندی‌ های مندرج در صفحه توضیحات دوره را دارا بوده و از پیش نیاز‌های این دوره کاملا آگاه است و همچنین آن‌ ها را میپذیرد. دانشجو تمامی سرفصل های دوره را مطالعه کرده و با آگاهی کامل از آن‌ ها اقدام به ثبت نام کرده است و پس از ثبت نام هیچگونه حق اعتراضی نسبت به سرفصل ها و سایر منابع اطلاعاتی استفاده شده در دوره را نخواهد داشت.
 2. تمامی آموزش‌ های فراهم شده در این دوره صرفا با اهداف علمی و آموزشی تهیه و تدوین شده‌ است، لذا دانشجو متعهد میشود که از این دوره در راستای انجام اقدامات مجرمانه در فضای سایبری استفاده نکند و شرکت اکسین ایمن نیکراد هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده نادرست از این دوره را نخواهد داشت، همچنین دانشجو متعهد میشود که منابع و مطالب آموزشی دوره را به صورت عمومی انتشار ندهد.
 3. این دوره بر طبق استانداردهای جهانی تهیه شده است و در پایان دوره، مدرکی مبنی بر تایید گذراندن این دوره به دانشجو اعطا خواهد شد. حداقل نمره قبولی آزمون های دوره نمره بالای ۷۰ است، همچنین مدت زمان داده شده برای حل چالش های عملی تا پایان دوره است.
 4. مخاطبان این دوره کارشناسان امنیت سایبری و دانشجویان رشته کامپیوتر با گرایش رایانش امن و البته علاقه‌ مندان به حوزه امنیت سایبری هستند. از این روی، دوره طبق استاندارد های جهانی با هدف پیشرفت علمی مخاطبان تدوین شده است. امید است که بتواند در پیشرفت علمی کشور مؤثر بوده باشد.
 5. محتوای دوره کاملا بومی بوده و  طبق استاندارد های جهانی تدوین شده است، در صورت هرگونه کپی برداری شرکت اکسین ایمن نیکراد این حق را برای خود قائل است که از فرد متخلف شکایت و پیگرد قانونی به عمل آورد.
 6. دسترسی به LMS یا سیستم مدیریت آموزش دوره فقط با مرورگر Safe Exam Browser امکان‌پذیر بوده و دسترسی به آزمایشگاه میتواند با هر مرورگری باشد، این مرورگر فقط بر روی سیستم عامل های Windows و Mac و iOS نصب شده و دیگر سیستم عامل ها پشتیبانی نمیشود.
 7. حداقل سن دانشجو برای شرکت در دوره ۱۸ سال تمام میباشد. به همین منظور در صورت تصدیق هویت این موضوع در زمان ثبت نام لحاظ میشود.
 8. هزینه دوره در زمان ثبت نام هم به‌صورت یکجا و هم اقساطی میتواند دریافت گردد و ثبت نام دانشجو پس از مطالعه و پذیرفتن شرایط دوره امکان‌پذیر است، در صورتی که دانشجو به هر دلیلی پس از آغاز دوره، انصراف دهد، هیچگونه مبلغی به وی عودت داده نخواهد شد.
 9. محتوای دوره به‌صورت ویدیو های ضبط شده و آنلاین خواهد بود و فقط در وبسایت unk9vvn.com در اختیار دانشجو قرار خواهد گرفت و نه به‌صورت دانلودی، همچنین یک Cheat Sheet در محیط LMS و یک آزمایشگاه اختصاصی هم به‌صورت مادام العمر در اختیار دانشجو خواهد بود.
 10. هر گونه فعالیت تهاجمی و سعی بر مختل کردن سرویس ها از سوی کاربر پیگرد قانونی خواهد داشت و در صورت کشف آسیب پذیری از سامانه های وبسایت unk9vvn.com، میتوانید از قسمت تماس با ما آنرا با ما در میان گذاشته و در صورت تصدیق و صحت سنجی آسیب پذیری جایزه مناسب خود را دریافت نماید.

آزمایشگاه اختصاصی

اعطای مدرک معتبر

دسترسی نامحدود

نکات برجسته

 • این دوره در بالاترین سطح فنی که در دنیا معتبر است تدوین و طراحی شده است و در مقاطع ارشد، تحصیل می شود، از این روی تمامی سرفصل های دوره به‌صورت کامل و جامع بر روی آزمایشگاه اختصاصی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت و سعی شده است تا تمامی سناریو های مصداقی، نزدیک به آسیب پذیری های واقعی جهانی باشد تا بتواند روش شناسی دانشجو را تقویت نماید، که این موضوع میتواند در بحث کشف آسیب پذیری بسیار مهم باشد.
 • هدف از طراحی این دوره ها این است که نیروی انسانی کار آمدی تولید شود که بتواند در اهداف اقتصادی قدرت فنی خوبی برای تولیدات و راه کار های امنیت دفاعی ارائه دهد، به همین منظور استاندارد سازی و کامل بودن دوره یکی از حساسیت های ما در طراحی و تدوین دوره بوده است.

سوالات متداول

محصولات مرتبط

دعوت و کسب درآمد

X
برای شروع به اشتراک گذاری پیوند خود ثبت نام کنید
نام‌نویسی

کوپن موجود

X