1. خانه
 2. /
 3. دوره ها
 4. /
 5. امنیت تهاجمی
 6. /
 7. تست نفوذ موبایل

تست نفوذ موبایل

۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان

در این دوره به دو سیستم عامل Android و iOS میپردازیم و آسیب پذیری های باینری سطح هسته و سطح کاربری را پوشش خواهیم داد، از جمله میتوان به آسیب پذیری Use After Free در درایور Binder IPC اشاره کرد که به‌صورت اختصاصی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت، همچنین نحوه بهره‌برداری و دور زدن مکانیزم های دفاعی سیستم عامل که مبتنی بر پردازنده های ARM هم پوشش داده خواهد شد. نهایتا هم آسیب پذیری های دیگری که در سطح برنامه ها رخ میدهد مطرح شده و آموزش داده خواهد شد.

مشاهده کامل سرفصل ها

دوره در حال حاضر فعال نیست

دسته بندی: امنیت تهاجمی
 1. دانشجو متعهد میشود که تمامی نیازمندی‌ های مندرج در صفحه توضیحات دوره را دارا بوده و از پیش نیاز‌های این دوره کاملا آگاه است و همچنین آن‌ ها را میپذیرد. دانشجو تمامی سرفصل های دوره را مطالعه کرده و با آگاهی کامل از آن‌ ها اقدام به ثبت نام کرده است و پس از ثبت نام هیچگونه حق اعتراضی نسبت به سرفصل ها و سایر منابع اطلاعاتی استفاده شده در دوره را نخواهد داشت.
 2. تمامی آموزش‌ های فراهم شده در این دوره صرفا با اهداف علمی و آموزشی تهیه و تدوین شده‌ است، لذا دانشجو متعهد میشود که از این دوره در راستای انجام اقدامات مجرمانه در فضای سایبری استفاده نکند و شرکت اکسین ایمن نیکراد هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده نادرست از این دوره را نخواهد داشت، همچنین دانشجو متعهد میشود که منابع و مطالب آموزشی دوره را به صورت عمومی انتشار ندهد.
 3. این دوره بر طبق استانداردهای جهانی تهیه شده است و در پایان دوره، مدرکی مبنی بر تایید گذراندن این دوره به دانشجو اعطا خواهد شد. حداقل نمره قبولی آزمون های دوره نمره بالای ۷۰ است، همچنین مدت زمان داده شده برای حل چالش های عملی تا پایان دوره است.
 4. مخاطبان این دوره کارشناسان امنیت سایبری و دانشجویان رشته کامپیوتر با گرایش رایانش امن و البته علاقه‌ مندان به حوزه امنیت سایبری هستند. از این روی، دوره طبق استاندارد های جهانی با هدف پیشرفت علمی مخاطبان تدوین شده است. امید است که بتواند در پیشرفت علمی کشور مؤثر بوده باشد.
 5. محتوای دوره کاملا بومی بوده و  طبق استاندارد های جهانی تدوین شده است، در صورت هرگونه کپی برداری شرکت اکسین ایمن نیکراد این حق را برای خود قائل است که از فرد متخلف شکایت و پیگرد قانونی به عمل آورد.
 6. دسترسی به LMS یا سیستم مدیریت آموزش دوره فقط با مرورگر Safe Exam Browser امکان‌پذیر بوده و دسترسی به آزمایشگاه میتواند با هر مرورگری باشد، این مرورگر فقط بر روی سیستم عامل های Windows و Mac و iOS نصب شده و دیگر سیستم عامل ها پشتیبانی نمیشود.
 7. حداقل سن دانشجو برای شرکت در دوره ۱۸ سال تمام میباشد. به همین منظور در صورت تصدیق هویت این موضوع در زمان ثبت نام لحاظ میشود.
 8. هزینه دوره در زمان ثبت نام هم به‌صورت یکجا و هم اقساطی میتواند دریافت گردد و ثبت نام دانشجو پس از مطالعه و پذیرفتن شرایط دوره امکان‌پذیر است، در صورتی که دانشجو به هر دلیلی پس از آغاز دوره، انصراف دهد، هیچگونه مبلغی به وی عودت داده نخواهد شد.
 9. محتوای دوره به‌صورت ویدیو های ضبط شده و آنلاین خواهد بود و فقط در وبسایت unk9vvn.com در اختیار دانشجو قرار خواهد گرفت و نه به‌صورت دانلودی، همچنین یک Cheat Sheet در محیط LMS و یک آزمایشگاه اختصاصی هم به‌صورت مادام العمر در اختیار دانشجو خواهد بود.
 10. هر گونه فعالیت تهاجمی و سعی بر مختل کردن سرویس ها از سوی کاربر پیگرد قانونی خواهد داشت و در صورت کشف آسیب پذیری از سامانه های وبسایت unk9vvn.com، میتوانید از قسمت تماس با ما آنرا با ما در میان گذاشته و در صورت تصدیق و صحت سنجی آسیب پذیری جایزه مناسب خود را دریافت نماید.

آزمایشگاه اختصاصی

اعطای مدرک معتبر

۷۰ ساعت آموزش

نکات برجسته دوره

 • این دوره در بالاترین سطح فنی که در دنیا معتبر است تدوین و طراحی شده است و در مقاطع ارشد، تحصیل می شود، از این روی تمامی سرفصل های دوره به‌صورت کامل و جامع بر روی آزمایشگاه اختصاصی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت و سعی شده است تا تمامی سناریو های مصداقی، نزدیک به آسیب پذیری های واقعی جهانی باشد تا بتواند روش شناسی دانشجو را تقویت نماید، که این موضوع میتواند در بحث کشف آسیب پذیری بسیار مهم باشد.
 • هدف از طراحی این دوره ها این است که نیروی انسانی کار آمدی تولید شود که بتواند در اهداف اقتصادی قدرت فنی خوبی برای تولیدات و راه کار های امنیت دفاعی ارائه دهد، به همین منظور استاندارد سازی و کامل بودن دوره یکی از حساسیت های ما در طراحی و تدوین دوره بوده است.

قدرت عملیاتی

 • در این دوره شما تمامی آسیب پذیری های تحت وب که در دنیا مطرح و مستند شده است را یاد خواهید گرفت، این یاد گیری صرفا یک آشنایی آکادمیک با آسیب پذیری و تکنیک ها نیست بلکه شما تمامی ابعاد یک آسیب پذیری و آخرین تکنیک های منتشر شده در کنفرانس ها و مسابقات CTF را درک خواهید کرد، و بواسطه آزمایشگاه اختصاصی آنها را خود تمرین نموده و کار خواهید کرد.
 • این موضوع باعث ایجاد قدرت عملیاتی واقعی در دانشجو میشود تا در کنار مباحث تئوری ابعاد عملیاتی هم تقویت شود و در امر کشف آسیب پذیری چه به‌صورت BlackBox و چه به‌صورت WhiteBox و GreyBox هم پیشرفت کند.
 • از جمله این توانمندی ها میتوان به قدرت مهندسی معکوس برنامه های Android و iOS اشاره کرد که به‌صورت Decompile در اختیار متخصص قرار گرفته و فرد میبایست با بررسی کدها مقادیر کنترلی احراز هویت یا ارتباط با Endpoint های API را شناسایی و در خصوص تولید درخواست های برنامه اقدام به تست آسیب پذیری ها نماید و در صورت آسیب پذیر بودن کد بهره‌برداری برای آن طراحی نماید.

روند برگزاری دوره

 • دوره مربوط به محض خرید در پنل کاربری شما اضافه خواهد شد، و وضعیت پیشرفت دوره را به شما نشان خواهد داد، اگر بر روی گزینه آن کلیک نماید وارد محیط LMS اختصاصی آن دوره خواهید شد، در آنجا تمامی سرفصل های مندرج در Syllabus ترتیب بندی شده است.
 • کاربر تازه‌وارد میبایست از اولین مرحله دوره، اقدام به تحصیل کند، چرا که مراحل دیگر قفل خواهند بود، بدین ترتیب دانشجو طبق روند صحیح مراحل را از ابتدا پیش خواهد رفت و در هر مرحله یک ویدیو آموزشی قرار دارد که به‌صورت آنلاین برای مشاهده در دسترس میباشد و به هیچ وجه امکان دانلود آن وجود نخواهد داشت.
 • در کنار ویدیو آموزشی، مطالب مکتوبی هم قرار دارند که به عنوان Cheat Sheet به دانشجو کمک رسانی خواهند کرد تا روند صحیح پیاده‌سازی موضوع تدریس شده را در آزمایشگاه براحتی انجام دهند، در هر مرحله آموزش مربوط به قسمت آسیب پذیری ها یک آدرس مبنی بر چالش آزمایشگاهی آن موضوع قرار خواهد گرفت تا دانشجو بعد از یادگیری به آزمایشگاه هدایت شده و چالش مربوط را حل نماید.
 • تمامی محتویات دوره فقط از طریق وبسایت unk9vvn.com در اختیار دانشجو قرار خواهد گرفت و  دسترسی مادام العمر بر قرار است، دانشجو میبایست تمامی مباحث دوره خود را گذرانده و پاس نماید، در غیر این صورت مدرک دوره صادر نخواهد شد.

جزئیات دوره

محصولات مرتبط

فهرست

دعوت و کسب درآمد

X
برای شروع به اشتراک گذاری پیوند خود ثبت نام کنید
نام‌نویسی

کوپن موجود

X