ما یک گروه امنیت سایبری هستیم

درباره ما

تیم تحقیقاتی Unk9vvN ذیل شرکت اکسین ایمن نیکراد فعالیت کرده و خدمات فنی خبره ای را در زمینه امنیت سایبری ارائه میدهد. این فقط کار ما نیست، بلکه اشتیاق تقریباً ده ساله ما است، ما در حال حاضر مورد اعتماد بسیاری از مشتریان قرار گرفته ایم که شرکت های دولتی و سازمان ها، از جمله این موارد است.

تولد ما

تیم تحقیقاتی ما در ابتدای سال ۱۳۹۳ توسط یک متخصص امنیت IT با تجربه تاسیس شد. در نتیجه این تیم یک هسته مدیریتی دارد که متشکل از افراد فنی حوزه امنیت سایبری است، کیفیت خدمات ارائه شده توسط ما ناشی از حضور طولانی مدت در صنعت امنیت سایبری است، راه‌اندازی این تیم برای ما فقط به منظور پایه‌گذاری یک تجارت نیست، بلکه اشتیاق ما نیز میباشد که اوقات فراغت خود را نیز صرف آن می کنیم. ما در پروژه ها شرکت می کنیم و یا بر آن نظارت می کنیم تا کیفیت در بالاترین حد خود قرار گیرد.

اصل اساسی ما صادق بودن با مشتری است بنابراین ما فقط بر ارائه خدماتی تمرکز می کنیم که تجربه زیادی در آنها داریم و مطمئن هستیم که کار نهایی تحویل داده شده به مشتری مطابق با نیازهای او خواهد بود. به همین دلیل وجود این شرکت حتی برای مدت زمان کوتاه مورد اعتماد بسیاری از شرکت ها و سازمان های شناخته شده مانند موسسات مالی بین المللی ، فناوری اطلاعات ، تجارت الکترونیکی ، زیرساخت های مهم و نهادهای دولتی قرار گرفته است.

بررسی گستره علمی

یک سال پس از آغاز کار تحقیقاتی، هسته تیم تمرکز خود برای بررسی گستره علوم سایبری در حوزه های مختلف شد، از این روی کاری به وسعت گرد آوری نزدیک به ده هزار رفرنس تحقیقاتی شد که همین موضوع سرانجام باعث قدرتمند شدن کار تحقیقاتی تیم شد.

تیم سازی

از آنجایی که بحث تیم سازی در ایران امری بسیار مشکل از لحاظ فرهنگیست، این مورد هم با چالش های فراوان و گزینش های متعدد سرانجام هسته تیم را با جوانانی با استعداد و گمنام که بسیاری از فاکتورهای مناسب برای تبدیل شدن به یک محقق تراز را داشته اند تشکیل شد.

طراحی و عملیاتی کردن نقشه راه

در گام بعدی تیم تحقیقاتی شروع به طراحی نقشه راه های حرفه ای که بر بستر استانداردهای جهانی بنا شده کرد و بعد از تدوین نقشه راه های علمی بسیار کامل، در گام بعدی آغاز به عملیاتی کردن موارد ذکر شده در نقشه راه را کرد، این مرحله هم‌زمان زیادی برای کادرسازی و همسان سازی تیم تحقیقاتی صرف کرد که نهایتا تیم در دو مورد تست نفوذ و تیم قرمز به تکامل سطح اول رسیده است،

در حوزه علوم سایبری خدمات متعدد سایبری وجود دارد که میزبانان کسب و کار های اینترنتی به آنها وابسه هستند، علاوه بر این همواره فضای سایبری در حال رشد و عمیق‌تر شدن تعاجمات خود است، از این روی نیاز است تا به‌صورت مداوم فعالیت های تحقیقاتی صورت گیرد تا بالاترین سطح امنیت را در کنار تحقیقات حوزه تهاجمی، به ارمغان آورد.

سه سال بعد

ما یک تجربه واقعی و تأیید شده در جرم شناسی، تست نفوذ، تیم قرمز و همچنین شکار تهدیدات و گرد آوری اطلاعات تهدیدات را انجام داده ایم و این موضوع به تیم ما این امکان را می دهد که مجموعه کاملی از خدمات امنیت سایبری را ارائه دهیم. سابقه کار ما در هر یک از تخصص های ذکر شده بیش از 5 سال است، محققان امنیت سایبری در تیم قرمز ما قدرت کشف آسیب پذیری سطح زیرین را از سیستم عامل های روز دنیا را دارا هستند، همچنین به تمامی استانداردهای تکنیکی MITRE ATT&CK مسلط بوده و با ابزارهای مخصوص خود پیاده‌سازی میکنند،

تخصص ما برای کمک به تیم های CSIRT (تیم پاسخگویی به حوادث امنیت رایانه) ایجاد شده است و مشاوران ما توسط گواهینامه های امنیتی IT تایید شده است، ما می توانیم شبیه سازی های حمله واقعی تر و همچنین شناسایی آنها را انجام دهیم ، زیرا ما در روش ها و ابزارهای مورد استفاده مهاجمان واقعی آموزش دیده ایم.

مدیران

Afshin Fakhim

افشین فخیم

بنیانگذار و مدیر عامل

وی از سال 1393 با تاسیس تیم Unk9vvN مراتب علمی خود را در حوزه تست نفوذ، تیم قرمز و جرم شناسی دیجیتال تحصیل کرده و در کنار آن، مراتب مقطع لیسانس خود را در رشته مهندسی نرم‌افزار در دانشگاه البرز در حال فراگیری است.

Eiliya Keshtkar

ایلیا کشتکار

مدیر ارشد فناوری

وی از سال 1397 با عضویت در تیم تحقیقاتی Unk9vvN مراتب علمی را در حوزه امنیت تهاجمی تحصیل کرده و در کنار تحصیلات تخصصی، مراتب مقطع لیسانس خود را در رشته ICT در دانشگاهی دولتی شمسی پور در حال فراگیری است.

زهرا طایفی

مدیر ارشد عملیاتی

وی از سال 1398 با عضویت در تیم تحقیقاتی Unk9vvN مراتب علمی را در حوزه امنیت تهاجمی تحصیل کرده و در کنار تحصیلات تخصصی، مراتب مقطع لیسانس خود را در رشته مهندسی نرم‌افزار در دانشگاه زنجان در حال فراگیری است.

مجوزهای اخذ شده