ما یک گروه امنیت سایبری هستیم

درباره ما

تیم تحقیقاتی Unk9vvN ذیل شرکت اکسین ایمن نیکراد فعالیت کرده و خدمات فنی خبره ای را در زمینه امنیت سایبری ارائه میدهد. این فقط کار ما نیست، بلکه اشتیاق تقریباً ده ساله ما است، ما در حال حاضر مورد اعتماد بسیاری از مشتریان قرار گرفته ایم که شرکت های دولتی و سازمان ها، از جمله این موارد است.

0%
بازخورد مثبت
0
پروژه های انجام شده
0
دوره های طراحی شده
0
وبینارهای برگزار شده

تولد ما

تیم تحقیقاتی ما در ابتدای سال ۱۳۹۳ توسط یک متخصص امنیت IT با تجربه تاسیس شد. در نتیجه این تیم یک هسته مدیریتی دارد که متشکل از افراد فنی حوزه امنیت سایبری است، کیفیت خدمات ارائه شده توسط ما ناشی از حضور طولانی مدت در صنعت امنیت سایبری است، راه‌اندازی این تیم برای ما فقط به منظور پایه‌گذاری یک تجارت نیست، بلکه اشتیاق ما نیز میباشد که اوقات فراغت خود را نیز صرف آن می کنیم. ما در پروژه ها شرکت می کنیم و یا بر آن نظارت می کنیم تا کیفیت در بالاترین حد خود قرار گیرد.

اصل اساسی ما صادق بودن با مشتری است بنابراین ما فقط بر ارائه خدماتی تمرکز می کنیم که تجربه زیادی در آنها داریم و مطمئن هستیم که کار نهایی تحویل داده شده به مشتری مطابق با نیازهای او خواهد بود. به همین دلیل وجود این شرکت حتی برای مدت زمان کوتاه مورد اعتماد بسیاری از شرکت ها و سازمان های شناخته شده مانند موسسات مالی بین المللی ، فناوری اطلاعات ، تجارت الکترونیکی ، زیرساخت های مهم و نهادهای دولتی قرار گرفته است.

مدیران

افشین فخیم

بنیانگذار و مدیر عامل

وی از سال 1393 با تاسیس تیم Unk9vvN مراتب علمی خود را در حوزه تست نفوذ، تیم قرمز و جرم شناسی دیجیتال تحصیل کرده و در کنار آن، مراتب مقطع لیسانس خود را در رشته مهندسی نرم‌افزار در دانشگاه البرز در حال فراگیری است.

ایلیا کشتکار

مدیر ارشد فناوری

وی از سال 1397 با عضویت در تیم تحقیقاتی Unk9vvN مراتب علمی را در حوزه امنیت تهاجمی تحصیل کرده و در کنار تحصیلات تخصصی، مراتب مقطع لیسانس خود را در رشته ICT در دانشگاهی دولتی شمسی پور در حال فراگیری است.

زهرا طایفی

مدیر ارشد عملیاتی

وی از سال 1398 با عضویت در تیم تحقیقاتی Unk9vvN مراتب علمی را در حوزه امنیت تهاجمی تحصیل کرده و در کنار تحصیلات تخصصی، مراتب مقطع لیسانس خود را در رشته مهندسی نرم‌افزار در دانشگاه زنجان در حال فراگیری است.

مجوزهای اخذ شده

دعوت و کسب درآمد

X
برای شروع به اشتراک گذاری پیوند خود ثبت نام کنید
نام‌نویسی

کوپن موجود

X